درباره ما

درباره

شرکت همتا پرداز رایکا در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده تا با بهره‌گیری از توانمندی‌های کادر مجرب خود، استفاده از تکنولوژی‌های نوین و بکار گیری دانش روز، به عنوان ارائه دهنده راه حل های جامع در حوزه زیرساخت های پسیو شبکه ، دیتاسنتر و سرور روم و دوربین های مداربسته  به نحو شایسته ای فعالیت نماید.

اهداف

اهداف شرکت همتا پرداز رایکا، ارتقاء سطح رضایت مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن، ارتقاء کیفی محصولات تولیدی و وارداتی طی سال های پیش رو و ارائه طرح های اجرائی اقتصادی متناسب با بودجه مشتریان در سطوح متنوع بوده و همواره پیشرفت در این حوزه ها سرلوحه مجموعه ما قرار خواهد داشت.

فعالیت ها

حوزه های فعالیت شرکت همتا پرداز رایکا:

  • تجهیز و پیاده سازی زیرساخت های کابلی و ترانکین شبکه، برق و تلفن
  • طراحی و تهیه مستندات LOM و LOS
  • طراحی، تجهیز و راه اندازی اتاق سرور و دیتا سنتر
  • آرایش رک های شبکه
  • اصلاح ساختار شبکه در لایه فیزیکی و لاجیکی و بهینه سازی ارتباطات
  • تجهیز و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته
  • تجهیز و پیاده سازی لینک های فیبر نوری indoor و outdoor
چشم انداز

مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته شرکت همتا پرداز رایکا در نظر دارد در آینده ای نزدیک در تمامی حوزه های فعالیت خود و پس از مطالعه کامل نیازمندی های بازار در داخل ایران و نیز کشورهای مجاور، نسبت به تولید تجهیزات با کیفیت و متناسب با نیازهای بومی اقدام نماید.

پشتیبانی °360

ما عاشق کارمان هستیم و با اشتیاق آن را انجام می دهیم!

از آنجائیکه ساعات فعالیت کاری مشتریان ما مختلف بوده و در ساعات مختلفی از روز و هفته فعالیت میکنند، ما نیز خود را ملزم و متعهد میدانیم تا مشکلات احتمالی محصولات و خدمات مان را در سریعترین زمان ممکن حل نمائیم. از اینرو واحد پشتیبانی همتا پرداز رایکا در 365روز سال به صورت 24ساعته حتی در ایام تعطیل از طریق تلفن، ایمیل، مسنجر، شبکه های اجتماعی و سایت در دسترس مشتریان محترم بوده و پاسخگوی نیازها، مشکلات، سئوالات و… آنها خواهد بود.

موفقیت های ما به روایت ارقام!

0
پروژه موفق
0%
رضایت مشتریان
0
ساعت پشتیبانی
0
پروژه جاری

دریافت مشاوره رایگان به همراه بازدید از محل و ارائه راهکار متناسب...

فهرست